На Львівщині викрили підпільну АЗС

У Яворівському районі на Львівщині викрито та припинено діяльність підпільної автозаправної станції.

Про це 26 серпня інформує прес-служба обласної прокуратури.

За процесуального керівництва працівників Яворівського відділу Городоцької місцевої прокуратури, в рамках досудового розслідування кримінального провадження, зареєстрованого прокуратурою за ч. 1 ст. 272 КК України, за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, 23 серпня викрито діяльність підпільної автозаправної станції в одному із сіл Яворівського району.

Вказану незаконну АЗС виявлено спільно зі слідчим відділом Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області та працівниками УСБ України у Львівській області.

У ході проведення санкціонованого судом обшуку вилучено близько 10 тонн пального, яке реалізовувалось без відповідних документів, а також документацію, що підтверджує факт реалізації пального.

Також відсутні й відповідні дозволи від контролюючих органів та органів місцевого самоврядування на початок діяльності автозаправної станції.

На цей час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, призначено низку експертиз. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/08/26/na_lvivshchyni_vykryly_pidpilnu_azs_809372