На Тернопільщині викрили нелегальну АЗС, вилучено майже 8 тис. літрів газу

2 вересня. УНН. В Тернопільській області співробітники податкової міліції припинили діяльність незаконної автозаправної станції. Про це на своїй стотінці у Facebook повідомив заступник голови ДФС Сергій Білан, передає УНН.

"Як з’ясувалося, в селі Велика Березовиця на території складських приміщень фізособа-підприємець здійснює реалізацію скрапленого газу та дизельного пального без наявності дозвільних документів, а також без застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Крім того, перевірка показала, що у підприємця були відсутні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на обладнання підвищеної небезпеки", - написав він.

В результаті проведених заходів було виявлено та вилучено 7,8 тисячі літрів зрідженого газу, 39 тисяч літрів дизельного пального, а також обладнання для незаконної діяльності.

Загальна вартість вилученого становить майже 1,4 мільйона гривень.

Нагадаємо, за даними експертів ринку, кожен другий літр автомобільного газу в столиці продається нелегально

Така ситуація призводить до значних збитків місцевого бюджету.
Також нагадаємо, що в КМДА створили спеціальну робочу групу, яка має напрацювати пропозиції щодо боротьби з нелегальним ринком газу.

Однак, за словами А.Куюна, до цієї групи увійшли лобісти “сірих” гравців ринку.

Раніше, провідні оператори нафторинку закликали Президента відреагувати на розквіт нелегального ринку скрапленого газу в країні

Джерело: УНН