В Росії паніка: Ціни на нафту різко пішли вниз

Нафта сьогодні дешевшає очікуючи на збільшення постачань зі США, Лівії, Нігерії, що може збільшити надлишок пропозиції на ринку.

Brent до 09:00 за Києвом знизилася в ціні на 0,45% – до $46,38 за барель. WTI до цього часу подешевшала на 0,45% – до $43,67 за барель.

«У п’ятницю ввечері опублікували дані Baker Hughes про кількість бурових установок у США. Цей показник зростає два місяці поспіль. Ринок уважно стежить і за іншими новинами, пов’язаними зі збільшенням видобутку – в Канаді, США, Казахстані», – повідомляє Вusinessua.

Цього тижня Лівія і Нігерія заявили про намір збільшити надходження на світовий ринок, що впали через військові дії. Державна нафтова корпорація Лівії у середу зняла обмеження на доставку нафти з портів Рас-Лануф, Ес-Сайдер і Зуетіна. Їх сумарна потенційна потужність – 300 тис. барелів на добу.

ExxonMobil заявила, що готується відновити постачання нігерійського сорту Qua Iboe. Його надходження на світовий ринок торік становили 340 тис. барелів на добу. Одночасно Royal Dutch Shell заявила про намір доставляти 200 тис. барелів на добу.

 Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/09/18/v_rosii_panika_tsiny_na_naftu_rizko_pishly_vnyz_874182